top of page
Mobilet-4.png
dişi.png

2024 Yaz Sezonu

Etkinlik Takvimi

KONSER & FESTİVALLER

Yaz boyunca İstanbul manzarasına karşı Burgazada'nın eşsiz atmosferinde müziğe doyuyoruz. Farklı türlere ev sahipliği yapan sahnemizde etkinlik düzenlemek için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

TİYATRO & STAND UP

Açık havada tiyatro keyfinin yanı sıra popüler komedyenler sahnemizde sevenleriyle buluşuyor. Etkinlik takvimini takip etmeyi unutmayın!

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Şirket çalışanlarınız için oksijen içinde adada huzurlu bir gün geçirmek mi istiyorsunuz?  İletişime geçin birlikte planlayalım :)

DÜĞÜN NİŞAN & AFTER PARTY

Nikahı ayarladık ama sonrası bir eğlence gerekir. Cennet Bahçesi'nde after partyler çok eğlenceli. Kokteyl prolonge menümüz, sahnemiz ve enfes manzaramız ile yanınızdayız.

YOGA & PİLATES EĞİTİMLERİ

Cennet Bahçesi'nin 400 m²'ye yakın çim alanında ve Burgazada'nın eşsiz oksijen dolu atmosferinde geleneksel hale gelen yoga / pilates eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor. Siz de eğitim grubunuzla yer almak istiyorsanız iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

SÖYLEŞİ & PANELLER

Öğrenci kulüpleri, üniversite toplanmaları, sosyal gruplar... Kapalı salonlardan sıkılıp açık hava ortamında söyleşilerinizi gerçekleştirmeniz için bekliyoruz.

Burgazada Cennet Bahçesi organizasyon görüşmeleri A Project Partner tarafından yürütülmektedir.

İletişim için:  www.aprojectpartner.com   

bottom of page